ART / Oil paintings / Oil painting 12793018
nr 1279 3018
OIL PAINTING
unidentified artist, Elegant dam, Frankrike 1700-tal, no signature. Oil on canvas, 73x58 cm, Ramen ur Olof och Caroline Wijks samling,
Oidentifierad Konstnär, Elegant dam, Frankrike 1700-tal, ej signerad. Olja på duk, 73x58 cm, Ramen ur Olof och Caroline Wijks samling
15000
SEK 13500
Monday September 30 2019
at 20:15:42
13.000 kr
- Klassiska
Sep 30
Klassiska
Read more about Klassiska